Konkurs piosenki anglojęzycznej 

Konkurs piosenki anglojęzycznej 

W poniedziałek, 6. czerwca, odbył się w naszej szkole konkurs piosenki anglojęzycznej 1,2,3 sing with me! zorganizowany przez panie Jolantę Wiśniewską i Magdalenę Masłowską. Udział w nim wzięły przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-3, którzy mieli okazję zaprezentować umiejętności wokalne, językowe oraz sceniczne.

Uczestnicy przedstawili bardzo różnorodny repertuar muzyczny. Było radośnie i emocjonująco mimo pojawiającej się chwilami tremy.

Po występach w obydwu kategoriach wiekowych Jury przyznało nagrody za miejsca I, II i III.

OP – kl. 1

Miejsce I – Anielka Żogała

Miejsce II – Kajetan Zdziech

Miejsce III – Natalia Przewirska

Klasy 2 – 3

Miejsce I – Lena Karcz

Miejsce II – Igor Wronka

Miejsce III – Zosia Naglik

Wszyscy otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców.

Gratulujemy młodym, odważnym wykonawcom i mamy nadzieję, że nauka języka obcego przez piosenkę będzie w naszej szkole jak najczęściej praktykowana. Gratulujemy rodzicom, nauczycielom i wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu dzieci.

M.Masłowska, J.Wiśniewska

Comments are closed.