Rekrutacja 2021

Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji znajdują się pod adresem:

REKRUTACJA 2021

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Ważna informacja – Wznowienie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas I-III

Szanowni Państwo,

  Informujemy, że od 18 stycznia 2021 roku, wznawiamy zajęcie stacjonarne dla uczniów klas I-III.

Zajęcia odbywać się będą zgodnie z dotychczasowym planem lekcji. Do 31 stycznia 2021, nie będzie zajęć na basenie. Dowóz uczniów odbywać się będzie zgodnie z harmonogramem:

1 kurs – Sowiarka – godz. 7.40

               Niegoszowice – godz. 7.45

2 kurs […]

Szkolne Przygody Gangu Fajniaków 2020

Fajniaki towarzyszyły nam przez kilka tygodni podczas zajęć lekcyjnych i nauczyły nas wielu ekologicznych zachowań i postaw.

W listopadzie, klasa II „b” wzięła udział w konkursie plastycznym, będącym podsumowaniem akcji organizowanej przez Jeronimo Martins – Szkolne Przygody Gangu Fajniaków.

Poniżej link, pod którym można obejrzeć efekty pracy uczniów klasy II „b”:

praca

Akcji edukacyjna „Dzieci uczą rodziców”

Gmina Zabierzów partnerem drugiej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”!

Centrum Rozwoju Lokalnego serdecznie zaprasza przedszkola i klasy 1-3 szkół podstawowych do udziału w drugiej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”. Celem inicjatywy jest wsparcie procesu edukacji dzieci w tak ważnych obszarach jak bezpieczeństwo czy ekologia, dostarczenie nauczycielom darmowych materiałów do prowadzenia zajęć, […]

„Przerwa na czytanie”

Dnia 13 października 2020 roku, klasa II „b” wraz z wychowawczynią p. Anną Bartocha, wzięła udział w akcji „Przerwa na czytanie”, organizowanej przez Bibliotekę Pedagogiczną Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”.

Przyłączając się do powyższej akcji, wzięliśmy udział w biciu rekordu w czytaniu.

W […]

Pyszne i zdrowe ciasto marchewkowe

W dniu dzisiejszym klasa II b wraz z p. Anią Bartocha, brała udział w warsztatach kulinarnych. Naszym zadaniem było upiec ciasto marchewkowe (żeby niektórym „niedowiarkom” udowodnić, że marchewka potrafi być pyyyszna!).

Rodzice dostarczyli nam składniki, a dzieciaki wyposażone w obieraczki i tarki, pieczołowicie tarły marchewkę.

Pani Ania zaś przygotowywała bazę ciasta.

Następnie ciasto pięknie rosło […]

Czytamy z Gangiem Fajniaków

Wraz z jesienią pojawiły się w naszej szkole Fajniaki – zabawne maskotki – Drzewo Dobromir, Słonko Sonia, Kropla Ksenia, Chmurka Celinka i inne. Pani bibliotekarka, Beata Wilewska zaprosiła klasy 1-3, do udziału w akcji mającej na celu zachęcanie najmłodszych do czytania. Spotkania podczas których Pani Beatka prezentuje uczniom kolejne fragmenty książki „Gang Fajniaków i Miasto […]

Jestem widoczny – jestem bezpieczny

Dnia 22 września, klasa II b wzięła udział w spotkaniu on-line, organizowanym przez Caritas Diecezji Toruńskiej pt. „Jestem widoczny-jestem bezpieczny”.

Wydarzenie miało na celu uświadomienie dzieciom zagrożeń wynikających z bycia uczestnikiem ruchu drogowego, przebywania w domu, szkole lub w miejscach publicznych.

W spotkaniu uczestniczyli: Rzecznik Praw Dziecka, przedstawiciele: policji, straży pożarnej, straży miejskiej, WORD-u, Sanepid-u […]

Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki, to święto które ma na celu podkreślenie roli kreatywności, twórczości i zabawy w życiu dzieci. W naszej szkole obchodziliśmy je 15 września. Tego dnia uczniowie klas 2, ubrani w kropkowane stroje, wraz z p. Anną Bartocha, zapoznali się z wesołymi przygodami Kropki, głównej bohaterki książki Rafała Klimczaka pt. „Poznaję świat… i kropka!”. […]