Dzień otwarty w szkole podstawowej – 2014.

Dnia 15 marca 2014r. w naszej szkole odbył się dzień otwarty, podczas którego przyszli uczniowie wraz ze swoimi opiekunami i inne chętne osoby, miały możliwość obejrzenia i zapoznania się z funkcjonowaniem naszej placówki.

Całość rozpoczęło przedstawienie klasy III „b” pt. „Calineczka” przygotowane pod kierownictwem p.Anny Bartocha. Wszystkich przybyłych gości powitała pani dyrektor Jadwiga Kołodzińska, która opowiedziała o nowych zasadach rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych, a także o pracy naszej szkoły, o możliwościach uzyskiwania informacji dotyczących zapisów, a także o przygotowanych zajęciach odbywających się podczas dnia otwartego.

W ofercie naszej szkoły podstawowej znalazły się następujące atrakcje:

– zajęcia kulinarne, sportowe, plastyczne, obserwacje mikroskopowe, kącik językowy, zajęcia komputerowe i sala kinowa.

W trakcie dnia otwartego prowadzone były także zapisy do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych.

Dzień otwarty cieszył się dużym zainteresowaniem i z pewnością zadowolił gusta odwiedzających.

Comments are closed.