Pokaz iluzji

Pokaz iluzji.

W dniu 25 marca 2013 roku, uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, mieli możliwość obejrzenia pokazu iluzjonistycznego. Do świata iluzji wprowadził nas Benn Khermayer z Chorwacji wraz ze swoją asystentką.

Zobaczyliśmy wiele sztuczek, m.in.: uwolnienie naszej uczennicy Julii ze sznurowych więzów i wyczarowanie cukierków z pustego pudełka.

Prowadzący próbował przekazać tajemnice iluzji panu Grzegorzowi Cywickiemu i nauczyć go zatrzymywania kostki zsuwającej się po sznurku, a także czytał w myślach uczniów i pani Jolanty Wiśniewskiej. Jednak największą atrakcją okazała się sztuczka w której uczennica Ewa z klasy III unosiła się ponad ziemią!

Na koniec pani dyrektor Jadwiga Kołodzińska, pani Lucyna Strychalska oraz grupa uczniów mieli okazję zmierzyć się z trudną sztuką iluzji. Ich zadanie polegało na rozszyfrowaniu w jaki sposób asystentka naszego iluzjonisty została ukryta w tajemniczej skrzyni, skoro możliwe było umieszczanie przedmiotów na wylot owej skrzyni. Niestety nikomu nie udało się rozwikłać zagadki.

Pokaz spotkał się z bardzo radosnym i żywiołowym przyjęciem przez uczniowską publiczność!

Comments are closed.