Szkolny konkurs plastyczny „Owady”

Na terenie naszej szkoły został zorganizowany konkurs plastyczny pt.: ”Owady”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV-VII, oraz II klasy gimnazjum. Uczniowie przygotowali łącznie 27 prac, do wystawy pokonkursowej zakwalifikowało się 14 prac, które wyeksponowano na korytarzu szkolnym. Komisja w składzie: pani Dorota Pękala, pani Małgorzata Pietruszka, pani Ewa Andryszek, pani Maria Rochon, wyłoniła wśród prac plastycznych: dwie nagrody Grand Prix, cztery miejsca i dziesięć wyróżnień.
Grand Prix w kategorii prac przestrzennych przyznano Antoninie Księżyc z klasy VIIa, natomiast w kategorii prac na płaszczyźnie Grand Prix otrzymał Jakub Nęcka z klasy IIa gimnazjum.
W kategorii prac przestrzennych I miejsca ex aequo zdobyły Aleksandra Godyń z klasy VIIa oraz Kamila Myjakz klasy VIIa, wyróżnienia otrzymali: Maciej Figurny z klasy Vb, Jakub Szczygieł z klasy VIb, Piotr Stec z klasy VIIb. W kategorii prac na płaszczyźnie, I miejsce zdobyła Natasza Drąg z klasy VIIb , II miejsce otrzymała Aleksandra Zawadzińska z klasy VIIa ,natomiast wyróżnienia zdobyli: Dawid Grondal z klasy IVa, Michał Witkowicz z klasy IVb , Alicja Zawadzka z klasy IVb, Weronika Jarzęcka z klasy Vb, Kinga Kopońka z klasy VIIb , Monika Grondal z klasy VIIa , Iga Zawadzka z klasy VIIa .
Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 20 VI 2018, nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, a sponsorem części nagród była Apteka „Prima” w Rudawie. Za otrzymane nagrody serdecznie dziękujemy. Organizacją konkursu na terenie szkoły zajęła się Maria Rochon.

Comments are closed.