Kategorie

Nauczyciele uczący w danej klasie

NAUCZYCIELE UCZĄCY W DANEJ KLASIE:

SZKOŁA PODSTAWOWA W RUDAWIE

ROK SZKOLNY 2016/2017

KLASA 4 A Grzegorz Cywicki – wychowawca klasy

Grzegorz Cywicki - język polski

Dariusz Krawczyk - historia i społeczeństwo

Jolanta Wiśniewska - język angielski

Maria Rochon - plastyka

Lucyna Strychalska - przyroda

Grzegorz Czepiec - zajęcia techniczne, W-F

Dariusz Grygny - matematyka, zajęcia komputerowe

Katarzyna Frąckowiak - religia

Gabriela Mrozicka - muzyka

KLASA 4 B - Danuta Zwolińska – wychowawca klasy

Grzegorz Cywicki - język polski

Dariusz Krawczyk - historia i społeczeństwo

Jolanta Wiśniewska - język angielski

Maria Rochon - plastyka

Dariusz Grygny - matematyka, zajęcia komputerowe

Lucyna Strychalska - przyroda,

Grzegorz Czepiec - zajęcia komputerowe, W-F

Katarzyna Frąckowiak - religia

G. Mrozicka - muzyka

KLASA 5 A – Lucyna Strychalska – wychowawca klasy

Grzegorz Cywicki - język polski

Dariusz Krawczyk - historia i społeczeństwo

Jolanta Wiśniewska - język angielski

Maria Rochon - ścieżka europejska

Gabriela Mrozicka - muzyka

Lucyna Strychalska - przyroda

Dariusz Grygny - matematyka, informatyka

Grzegorz Czepiec - W-F, technika

Katarzyna Majka - W-F

Ks. Mirosław Cupek - religia

Katarzyna Frąckowiak - WdŻwR

KLASA 5 B - Jolanta Wiśniewska – wychowawca klasy

Danuta Zwolińska - język polski

Dariusz Krawczyk - historia i społeczeństwo

Jolanta Wiśniewska - język angielski

Maria Rochon - ścieżka europejska

Gabriela Mrozicka - muzyka

Małgorzata Pietruszka - matematyka

Lucyna Strychalska - przyroda

Dariusz Grygny - informatyka

Grzegorz Czepiec - W-F, technika

Katarzyna Majka - W-F

Katarzyna Frąckowiak - religia, WdŻwR

KLASA  6 A Małgorzata Pietruszka – wychowawca klasy

Danuta Zwolińska - język polski

Jadwiga Kołodzińska - historia i społeczeństwo

Jolanta Wiśniewska - język angielski

Maria Rochon - plastyka

Małgorzata Pietruszka - matematyka

Lucyna Strychalska - przyroda

Dariusz Grygny - informatyka

Grzegorz Czepiec - W-F

Katarzyna Majka - W-F

Katarzyna Frąckowiak - WdŻwR

Ks. Mirosław Cupek - religia

KLASA 6 B - Dariusz Grygny – wychowawca klasy

Grzegorz Cywicki - język polski

Jadwiga Kołodzińska - historia i społeczeństwo

Jolanta Wiśniewska - język angielski

Maria Rochon - plastyka

Małgorzata Pietruszka - matematyka

Lucyna Strychalska - przyroda

Dariusz Grygny - informatyka

Grzegorz Czepiec - W-F

Katarzyna Majka - W-F

Katarzyna Frąckowiak - WdŻwR

Ks. Mirosław Cupek - religia