Gminny Konkurs Przyrodniczy „Znawca Przyrody 12” w Nielepicach

Ośmioro uczniów klas 1 – 3  w składzie: Maja Bartoszek, Milena Gędłek, Adrianna Mucha, Aleksandra Nęcka, Julian Zdziech, Hanna Mokrzycka, Julia Dula, Mateusz Ziarkowski, dumnie reprezentowało naszą szkołę na konkursie przyrodniczym w Nielepicach. Bardzo trudny test trwał 45 minut. Zwycięzców wyłoniono dopiero w trakcie dogrywki. Czas oczekiwania na wyniki uświetniły występy uczniów klas 1 i 3, którzy zaprezentowali inscenizację „O królewnie Śmieszce i Ekoludkach” i wspaniałe układy taneczne do największych przebojów muzyki rozrywkowej. Zwycięzcom nagrody wręczały dyrektor Szkoły Podstawowej w Nielepicach oraz dyrektor GZAES w Zabierzowie. Uczniowie naszej szkoły zdobyli aż trzy miejsca na podium. Wśród klas pierwszych miejsce I zajęła Milena Gędłek, miejsce III Maja Bartoszek, a w klasach drugich miejsce II należało do Juliana Zdziecha. Gratulujemy! Organizacją konkursu na terenie szkoły zajęła się Magdalena Masłowska.
Comments are closed.