Osiągnięcia sportowe uczniów Szkoły Podstawowej w Rudawie

Osiągnięcia sportowe uczniów Szkoły Podstawowej w Rudawie w pierwszym okresie roku szkolnego 2014/2015

Reprezentacja chłopców Szkoły Podstawowej w Rudawie uczestniczyła w rozgrywkach sportowych w ramach mistrzostw gminy Zabierzów. Organizowano turnieje indywidualne oraz rywalizację zespołową. Uczestniczyliśmy we wszystkich imprezach sportowych na szczeblu gminnym oraz reprezentowaliśmy gminę Zabierzów w zawodach powiatowych w biegach przełajowych, tenisie stołowym i szachach. Poniżej przedstawiono osiągnięcia uczniów.
Halowa piłka nożna – VII miejsce
Mini koszykówka – III miejsce
Unihokej – III miejsce
Tenis stołowy ind. – II, III miejsce
Tenis stołowy dr. – II miejsce
Mini siatkówka – II miejsce.
W powiatowym turnieju tenisa stołowego Jakub Jamrozik i Krystian Dziedzic zajęli miejsca od 8 do 12. W szachowych mistrzostwach powiatu krakowskiego pierwsze miejsce zajął Krzysztof Szczurek z klasy Va, a jego młodsza siostra Małgosia z klasy III a była trzecia. Do wyróżniających się w rywalizacji sportowej uczniów w pierwszym okresie roku szkolnego 2014/2015 należeli: Łukasz Siudek, Dawid Jarzęcki, Konrad Tatarczuch z klasy Vb, Michał Woszczyna z klasy Va, Jakub Jamrozik i Karol Karcz z klasy VIa oraz Krystian Dziedzic i Filip Marek z klasy VIb.
Na szczególną uwagę zasługuje postać Krzysztofa Szczurka z klasy VA, utalentowanego szachisty, którego osiągnięcia wykraczają już poza granice Polski. Więcej na jego temat w następnym tekście.
Grzegorz Czepiec

Comments are closed.