Kategorie

Konkurs plastyczny

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Plastycznym pt.: ”Moja ojczyzna –wolność w kolorach”, organizowanym przez Samorządowe Centrum Kultury i Promocji w Zabierzowie. Na etapie szkolnym zostało wyłonionych 31 prac uczniów z KL IV-VII, które zostały dostarczone do siedziby organizatora. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 11 XI 2017 w Domu Kultury w Zabierzowie w trakcie uroczystych obchodów Święta Niepodległości. Bardzo się ucieszyliśmy z przyznanych miejsc: Antonina Księżyc z klasy VIIa zajęła I miejsce, natomiast Julia Dula z klasy Vb zajęła II miejsce. Organizacją konkursu na terenie szkoły zajęła się pani Maria Rochon.


Zebranie z Rodzicami 16 listopada 2017

Zebranie z Rodzicami 16 listopada 2017

Godz. 16:30 Zebranie z Rodzicami kl. 0 – III zapoczątkowane szkoleniem „Komunikacja rodziców z dziećmi”

Godz. 18:00 zebranie z Rodzicami klas IV-VII oraz klas gimnazjalnych zapoczątkowane szkoleniem „Komunikacja rodziców z dziećmi”

Godz. 17:30 spotkanie przedstawicieli Rady Rodziców

Ślubowanie klas pierwszych 2017r.

Dnia 26 października 2017r. odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Wydarzenie to zaszczycili swoją obecnością: Wójt Gminy Zabierzów p. Elżbieta Burtan, Dyrektor GZEAS p. Janina Wilkosz, proboszcz parafii w Rudawie ks. Andrzej Badura, Sołtys Rudawy p. Marcin Cieślak, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rudawie p. Jadwiga Kołodzińska oraz Wicedyrektorzy p. Małgorzata Góralczyk i p. Dariusz Krawczyk. Dzieciaczki podczas swojego pięknego, barwnego i bogatego występu zaprezentowały nam liczne piosenki, tańce oraz deklamacje. Nad całością przygotowań czuwały panie wychowawczynie klas I, p. Katarzyna Kuczara i p. Ewa Tarnawska. Widowisko rozpoczęło się od uroczystego “Poloneza”, a następnie król i królowa w asyście swojej świty (uczniowie klas IV) zabrali “Pierwszaczki” w podróż po przeróżnych krainach wiedzy!

Następnie głos zabrali nasi Goście, a pani dyrektor Jadwiga Kołodzińska dokonała aktu pasowania na ucznia.

Uczniowie klas pierwszych zostali także obdarowani uroczymi niespodziankami przez Panią Wójt i uczniów klas III.

Naszym nowym Uczniom serdecznie gratulujemy przyjęcia do społeczności szkolnej, a Ich Rodzicom – utalentowanych pociech!