Dzień Edukacji Narodowej 2015

Dnia 14 października 2015 roku, obchodziliśmy w naszej szkole święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej, przygotowany został przez klasy IV oraz panią Lucynę Strychalską i panią Jolantę Wiśniewską. Uczniowie rozbawili swoich nauczycieli skeczami, wzruszyli wierszami oraz rozśpiewali piosenkami, w pięknym jesiennym apelu.

Naszym nauczycielom w dniu ich święta, życzymy: takich myśli […]

Warsztaty pieczenia pizzy.

We wrześniu uczniowie z klas I-III, mieli jedyną i niepowtarzalną okazję wziąć udział w warsztatach pieczenia pizzy w lokalnej pizzerii „Sfera Smaku”. Dzięki uprzejmości jednej z mam – pani Kulig, każde dziecko mogło stworzyć i zasmakować wymyśloną i skomponowaną przez siebie pizzę. Na koniec każdy z uczniów otrzymał niespodziankę.

Dziękujemy za zaproszenie!

[…]

Jesień w naszej szkole

Nadeszła kalendarzowa jesień, która przyniosła ze sobą smaczne, zdrowe i kolorowe dary. Na każdym kroku i w każdym kątku naszej szkoły są one widoczne. Klasy I „a” i I „b” wraz z panią Marzeną Czepiec i panią Beatą Adamską, wykonały niezwykle ciekawe warzywno-owocowe stworki. Natomiast klasa II „a” z panią Anią Watołą, ozdobiła szkołę jesiennymi […]