Kategorie

Program „Książki naszych marzeń” w gminie Zabierzów

Zapraszamy do zapoznania się z programem „Książki naszych marzeń” w gminie Zabierzów

Program 2015 Książki naszych marzeń – Kliknięcie spowoduje pobranie dokumentu

Dzień Edukacji Narodowej 2015

Dnia 14 października 2015 roku, obchodziliśmy  w naszej szkole święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej, przygotowany został przez klasy IV oraz panią Lucynę Strychalską i panią Jolantę Wiśniewską. Uczniowie rozbawili swoich nauczycieli skeczami, wzruszyli wierszami oraz rozśpiewali piosenkami, w pięknym jesiennym apelu.

Naszym nauczycielom w dniu ich święta, życzymy: takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić; pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce; cierpliwości i wytrwałości, aby praca z dziećmi zrodziła wiele szlachetnych owoców!

Warsztaty pieczenia pizzy.

We wrześniu uczniowie z klas I-III, mieli jedyną i niepowtarzalną okazję wziąć udział w warsztatach pieczenia pizzy w lokalnej pizzerii “Sfera Smaku”. Dzięki uprzejmości jednej z mam – pani Kulig, każde dziecko mogło stworzyć i zasmakować wymyśloną i skomponowaną przez siebie pizzę. Na koniec każdy z uczniów otrzymał  niespodziankę.

Dziękujemy za zaproszenie!

Jesień w naszej szkole

Nadeszła kalendarzowa jesień, która przyniosła ze sobą smaczne, zdrowe i kolorowe dary. Na każdym kroku i w każdym kątku naszej szkoły są one widoczne.
Klasy I “a” i I “b” wraz z panią Marzeną Czepiec i panią Beatą Adamską, wykonały niezwykle ciekawe warzywno-owocowe stworki. Natomiast klasa II “a” z panią Anią Watołą, ozdobiła szkołę jesiennymi drzewami i ich mieszkańcami. Na parapecie klasy II “c” i pani Magdy Masłowskiej zamieszkały jesienne strachy na wróble. Klasa II “b” z panią Anią Bartochą wykonała makiety lasów.